Ebeveynli Katılımlı
Oyun Gruplarımız

16 aydan 6 yaşa kadar...

oyun gruplarımız

Bu haftaki konumuz:
İLKBAHAR TEMASI
Tarih: Tüm hafta sonları
Gruplar: 16 AY-24 AY; 24 AY-36 AY; VE 3-5 YAŞ ARASI
Randevu için telefon: 0505 380 18 18


İLKBAHAR SANAT ATÖLYESİ İÇERİĞİ:
-Kaşıkla çiçek doldurma
-Çiçek resmi sanat etkinliği
-Işıklı masada çiçek toplama etkinliği
-Etkinliğimiz 45 dk sürmektedir.


Çocuğumuzun sosyal ve duyusal alanda gelişmesi ve akranları ile sosyalleşmesi için ebeveynli oyun gruplarımıza bekleriz.

Okulöncesi dönemde, çocuğa dış dünyayı tanıma olanağı veren, ona çeşitli alışkanlıklar kazandıran temel kurum ailedir. Çocuk, aile içinde temel öğrenme için gerekli deneyimleri kazanırken, okulöncesi eğitim kurumlarında bu deneyimleri pekiştirme ve zenginleştirme fırsatını bulur. Aile ile işbirliği veya daha yaygın kullanılan şekliyle “aile katılımı”, okulöncesi eğitim programının önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Aile katılımı etkinlikleri ailenin çocuğunu daha iyi tanıması sağlama, kurumda verilen eğitimin devamlılığı ve ailelerin program konusunda bilgi sahibi olabilmesi gibi nedenlerle mutlaka planlı olarak yapılmalıdır.

logo

Global sınıf anaokulu Odtü mezunu kurucular, çocuk psikolog-psikiyatristleri ve Hacettepe Üniversitesi çocuk gelişimi bölümünün değerli akademik katkıları kurulmuş bir anaokuludur. Global sınıf, çocuklara yönelilk kodlama,robotik, 3 boyutlu tasarım gibi teknoloji tabanlı eğitimleriyle Ankara'da ilkler arasında yer almış bir kişisel gelişim kursu olarak faaliyete başlayarak sektör birikim ve tecrübelerini ön okul ortamına taşımıştır.

Adres: Mutlukent Mah. 1964 Sk. No: 6A Ümitköy Çankaya/Ankara

Bize ulaşın
Sosyal Medya